Bryan Cranston

Bryan Lee Cranston

8,8
45 221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryan Cranston

Trzeba przyznać Bryan'owi, że umie przemawiać https://www.youtube.com/watch?v=Dvc4dm4CQOM. Niesamowicie
utalentowany i inteligentny człowiek.

Rena39

Dzięki za linka :)
Wg mnie Matthew za rolę w Detektywie powinien zgarnąć tą Emmy, bo zagrał fenomenalnie.
Jak się słucha Bryan'a to w sumie 3/4 z Mr. White'a to on sam. Fenomelanie zagrał emocje, to fakt,
ale Matthew zagrał całkowicie inną postać niż sam jest, to wg mnie jest prawdziwe aktorstwo.
Szkoda, ale Bryan oczywiście wiele mu nie ustąpił. Super postać i super serial.

Kwic

Widzę, że nie tylko ja dostrzegłam podobieństwo Bryan'a do postaci Walta. To znaczy obaj są niesamowicie błyskotliwi, ich wypowiedzi są zawsze mądre i mają dar przekonywania ludzi do swych racji ;) Jednak moim zdaniem nie ułatwiło to całkowicie Bryan'owi wykreowania jednej z najlepszych postaci w historii telewizji. W Breaking Bad pokazał szereg rozmaitych emocji, czuło się jego gniew, smutek, frustrację. Dosłownie nie można było oczu oderwać od ekranu, co automatycznie potwierdza jego niezwykły kunszt aktorski :)
Co do Matthew, nie widziałam go jeszcze w Detektywie (codziennie próbuję się zabrać za ten serial ;p), ale w Dallas Buyers Club udowodnił, że jest aktorem z krwi i kości. Mam nadzieję, że już nigdy nie przyjmie roli podrywacza czy innego lowelasa, bo to po prostu uwłacza jego talentowi ;)

Rena39

:)

Ja też się długo zabierałem za Detektywa, ale powiem Ci... za samo aktorstwo Matthew trzeba obejrzeć ;) I jego partner też świetnie zagrał. Ogólnie serial ma niesamowity, ciężki klimat. Jeżeli nie spodoba Ci się pierwszy odcinek to możesz sobie darować ;)
To jest jeden z tych seriali, które są dobre od samego początku.
Jedynie 1 odcinek z całego pierwszego sezonu mnie rozczarował, a tak to wszystkie są znakomite.

Kwic

Detektyw to bardzo moje klimaty, lubię kryminały, thrillery, więc na pewno mi się spodoba :) Tylko właśnie zastanawiam się czemu od prawie roku nie mogę zmusić się do oglądania ;p Chyba po prostu obawiam się, że jak to już obejrzę, to automatycznie nie będzie już tego emocjonującego wyczekiwania na 1 odcinek. To trochę takie uczucie jak przed otwarciem prezentu gwiazdkowego, jak trzyma się opakowanie to jest wielka ekscytacja, a po otwarciu napięcie spada. Wiesz o co mi chodzi ? :D

Rena39

Wiem :)
Odezwij się w tym temacie bądź wyślij mi priva jak już obejrzysz i napisz czy CI się podobał :)

Kwic

Okej :)

Kwic

Informuję, że zaczęłam WRESZCIE oglądać Detektywa. Podoba mi się klimat tego serialu i jestem ciekawa jak się wszystko rozkręci :)

Rena39

Dzięki za info :)

A ja WRESZCIE zobaczyłem, że mam przyjemność z Panią, a nie Panem, lol. Jakoś do mnie wcześniej nie dotarło :P

Oczywiście to niczego nie zmienia, chyba że na plus :)
Daj znać na koniec. Mnie nie podobał się tylko jeden odcinek tak na prawdę.

Kwic

Myślałam, że po nazwie użytkownika łatwo odgadnąć moją płeć ;p

Ok, dam znać. Mi już 1 odcinek się spodobał, a skoro kolejne mają być lepsze, to nie mogę się doczekać :)

Rena39

;)

Nie wiem czy lepsze, ale przynajmniej na tym samym poziomie :)
Oprócz jednego :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones