PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221158}

Mała Miss

Little Miss Sunshine
7,1 101 371
ocen
7,1 10 1 101371
7,5 33
oceny krytyków
Mała Miss
powrót do forum filmu Mała Miss

zallll

ocenił(a) film na 1

po prostu zal tego filmu, szkoda tylko czasu zeby to ogladac!!! 1/10

ocenił(a) film na 1
boliniak

Prawda ŻALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL 1/10 za krótki <br/>





ocenił(a) film na 1
Cepca

jestem za film jest do tylka zeby nie przeklinac 1/10

ocenił(a) film na 9
nixodem

weź może pisz na trzeźwo następnym razem...

ocenił(a) film na 9
boliniak

a wam tylko współczuć można, bo film świetny, a wasze posty żałosne. dlatego wiecej czasu na was tracic nie mam zamiaru. nara

ocenił(a) film na 9
boliniak

Widać gówniarze dorwały się od klawiatury... American Pie, Dragon Ball itp. - to jest jak na razie wasz poziom. Mając 14 lat nie zrozumiecie tego filmu - a jeżeli macie więcej niż 14 i nadal go nie rozumiecie, to naprawdę cienko z wami dzieciaczki.

ocenił(a) film na 9
vermonk

z DragonBall'em przesadziłeś :P ja się wychowałem na tym ! :p pozdro ;)

ocenił(a) film na 10
vermonk

Brawa dla tego pana :D
Film po prostu zarąbisty! świetny! dawno nie wystawiłem 10, a dziś zrobiłem to z prawdziwą przyjemnością.

boliniak

no cóż, są gusta i guściki... Tobie szkoda czasu, a ja oglądając film świetnie się bawiłam, Fajna, ciepła komedia, Polecam z czystym sumieniem

ocenił(a) film na 9
boliniak

ten żal to sobie w dupe wsadz fluku..... za krótki <br/>

ocenił(a) film na 10
boliniak

ALE ŻALUWA!
!!!!!!!1
!!!!!11
!!11111
1111111

sally_storm

dziecinko, ile ty masz lat?? Bo oceniając poziom Twojej wypowiedzi, to jesteś gdzieś tak na poziomie starszaków w przedszkolu

ocenił(a) film na 10
Mala_29

nie każdemu musi się podobać. to trochę cięższy kawałek chleba. (chociaż osobiście kocham ten film)

Adder

ależ zgadzam się jak najbardziej, wcale nie twierdze ze jestem jedyną
"słusznie myślącą" ;)
Szanuje zdanie innych - patrz mój post wyżej.
Żeby padł chociaż jeden argument, jakieś zdanie o filmie - to bym słowa
nie napisała, ale tak??
Śmiem podejrzewać tez, ze ten "przedszkolak" niezbyt się orientuje w
"zawiłościach" Filmwebu. Film uznany za dno totalne, ale wrzucony do
"ulubionych"
Ech, tak to z dziećmi bywa...;)

Mala_29

jeeeeeeezu. to wy mnie przerażacie czasem, "prawdziwi filmwebowcy". tak się musicie burzyć w tej swojej "dorosłości" i obnażać czyjąś "niedojrzałość", że umyka wam sporo rzeczy po drodze :P ja tu widzę sarkazm. tak jakby dość wyraźnie.

blaidd_drwg

ja patrze na sprawę z drugiej strony. Skoro ktoś siedzi w g***** po same uszy, to wcale nie znaczy ze muszę zniżać się do jego poziomu, i tez tam włazić.

Mala_29

Nawet ironiczna odpowiedz to i tak za dużo, jak na założyciela tematu.
Zwykle jak widzę tego typu teksty, omijam z daleka. Tym razem się skosiłam, i przekonałam się, ze to strata czasu.
Zamiast normalnie rozmawiać rozmieniamy się na drobne i niepotrzebnie zaśmiecamy Filmweb

ocenił(a) film na 10
Mala_29

MAM TSY LATKA TSY I PUŁ :(

sally_storm

widzisz, nawet na rozsądne argumenty Cie nie stać. Szkoda mi czasu na takie jałowe wpisy.

użytkownik usunięty
boliniak

Domyślam się,że go nie obejrzałeś do końca, skoro coś takiego piszesz. I to nie uzasadniająć tego w żaden sposób. Chyba, że słowo żal zawiera w sobie cały Twój intelekt i paletę wyrażeń..

ocenił(a) film na 7

Nie karmić trolla, bo rośnie!

ocenił(a) film na 9
Szymon_C

To miała być prowokacja bo sądzę,że marna do tego też trzeba mieć talent! A co do filmu to jest jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy film niezależny i historia , którą opowiada i w jaki sposób jest ona przedstawiona są niesamowite.

ocenił(a) film na 9
atonement_1

film świetny 9/10
co do założyciela tematu brak słów ...
widać zna się krytyk i ambitnie ocenia używając słów np. ,,żal''

;)

boliniak

Świetny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones