PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221158}

Mała Miss

Little Miss Sunshine
7,1 101 371
ocen
7,1 10 1 101371
7,5 33
oceny krytyków
Mała Miss
powrót do forum filmu Mała Miss

czy możecie polecić jakąs dobra komedię do obejrzenia?

ocenił(a) film na 7
Rudzielec_4

ja polecam wszytskim terminal
...................////////////////////////

ocenił(a) film na 9
Rudzielec_4

Ja też się dokładam do prośby...
Dobra komedia tzn. żeby była tak śmieszna, a zarazem tak mądra jak "Mała Miss" :)

ocenił(a) film na 7
Gaizka

Miś, Bierz Forsę i w Nogi, Monty Python i Święty Graal, Żywot Briana, Faceci w Bieli, Święta Wojna, Sum Tak Zwany Olimpijczyk, Bułgarski Pościkk, Shaolin Soccer, Życie Jest Piękne............ i tak dalej ;D

Rudzielec_4

Lepiej być nie może, To właśnie miłość, Kogel-Mogel, Kingsajz, Sexmisja, U Pana Boga w ogródku, Dziewczyny do wzięcia, świetna Bridget, Poznaj moich rodziców, Czy leci z nami pilot, seria Co ludzie powiedzą,

ocenił(a) film na 4
Rudzielec_4

Jak dla mnie najgenialniejsza komedia, a raczej komediodramat to PS. Kocham Cię.

maylena

Wg mnie najlepszą komedię jaką mogę polecić to Zgon na pogrzebie nigdy się tak nie uśmiałem,co prawda trochę przeklinają ale kapitalna komedyjka.

Ps.Mała miss to tak bannalllnnnaaaa komedia że aż chce się płakać.Ja gdybym wyreżyserował taki film to bym się wstydził pokazać w mieście

kps2

komedie z lesliem nielsenem:-) .....................

ocenił(a) film na 9
Rudzielec_4

Z komedii polecam Jeszcze dalej niż północ, Był sobie chłopiec, Zgon na pogrzebie - naprawdę sympatyczne, zabawne, a przy tym niegłupie - moim zdaniem warte obejrzenia. Zaznaczę, że również jestem fanką Małej Miss:)

użytkownik usunięty
pegazi1

ciało za milion najlepsza czarna komedia jaką widziałam pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones