PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221158}

Mała Miss

Little Miss Sunshine
7,1 101 371
ocen
7,1 10 1 101371
7,5 33
oceny krytyków
Mała Miss
powrót do forum filmu Mała Miss

Ilość negatywnych komentarzy jest zasmuacająca, może trzeba trochę więcej wrażliwości żeby poczuć całą tę rodzinną atmosferę Hoover'ów i docenić subtelny i bardzo celny tragi-komiczny wydźwięk filmu ...

Buffettowa

zgadzam sie film naprawde rewelacyjny masz racje co do tej wrażliwości. ocena naprawde zanizona. pozdro

ocenił(a) film na 8
Buffettowa

zgadzam się. Są po prostu ludzie których takie rzeczy nie ruszają. Dla mnie film bardzo dobry.

Buffettowa

kurcze, mam to samo,, przeglądam komentarze i z przykrością stwierdzam, ze nalezę chyba do mniejszości, której film się podobał.
Taka fajna i nietuzinkowa komedia,a tak po niej niektórzy jada,,,,;(
Coz, może się nie znam, ale mi film się podobał, Naprawdę

Mala_29

hym komedyjka tez na pewno ale ja jestem chlopakiem mam 20 lat i płakałem przy nim. postać syna jest mi bardzo bliska bo też przeżyłem taki zawód ze swoimi marzeniami. niestety

ocenił(a) film na 9
Buffettowa

Nie sądzę, że o wrażliwość tu chodzi. Tak to już z komediami bywa, że każdego śmieszy co innego i nie da się tego sensownie wytłumaczyć. A "Mała Miss" to na dodatek nie komedia, tylko komediodramat pełną gębą. I znakomita większość tych negatywnych komentarzy to posty ludzi rozczarowanych, którzy nastawiali się pewnie na typową komedię z całą masą mniej lub bardziej inteligentnych gagów. A reszcie po prostu nie spasowało poczucie humoru.

Dla mnie "Little Miss Sunshine" to małe arcydzieło, do dzisiaj nie pobite w swoim gatunku.

ocenił(a) film na 10
Buffettowa

Właśnie skończyłem oglądać film i jestem pod ogromnym wrażeniem (rzadko pisze tu komentarze, więc to już duże wyróżnienie :D), najlepszy komediodramat jaki widziałem, duża dawka humoru, do tego świetna, miejscami bardzo smutna historia, ale napełnia pozytywizmem

ocenił(a) film na 8
Astral_3

właśnie jestem po seansie i film bardzo mi podpadł do gustu, z podobnych w gatunku polecam "Lars and the real girl" czyli 'miłość Larsa

ocenił(a) film na 8
Buffettowa

Trochę jest racji w tym, co napisałaś. W mojej pamięci odczucia po obejrzeniu tego małego arcydzieła pozostały na długo, podczas gdy niektórych ani nie rozśmieszył, ani nie zasmucił. Taki to trochę słodko - gorzki film, chociaż skłania do refleksji. I mimo że powstał 5lat temu, jak do tej pory niepokonany w swoim rodzaju.

MisMonika

Dokładnie słodko-gorzki jest idealnym określeniem.

"Pogoń za marzeniami", szczególnie podkreśla to fakt, że ganiają za autem, w tym momencie "pogoń" nabiera dosłownego znaczenia.
A swoją drogą jestem zła za tytuł, myślałam, że to film typowy familijny co nie bardzo mnie interesuje i przez to do tej pory go nie obejrzałam. Jak w końcu się zebrałam to stał się jednym z moich ulubionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones