PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221158}

Mała Miss

Little Miss Sunshine
7,1 101 371
ocen
7,1 10 1 101371
7,5 33
oceny krytyków
Mała Miss
powrót do forum filmu Mała Miss

miała w sumie słaby kostium, ten który imitował, że jest przy kości. to wyglądało jak jakiś brzuch piwny, w ogóle nierealistycznie. jak się jest grubszym to zazwyczaj wszędzie, a nie tylko wielka poduszke na brzuch jej dali i sie cieszą o.O

ocenił(a) film na 7
Cartner

Ona miała na imię Oliv chyba w tym filmie ;) a właśnie dzieci w tym wieku niektóre mają taki taki brzuch ja wiem jak moja siostrzenica szczuplutka dziewczynka niby ale jak idzie na basen czy się ubierze w jakieś leginsy to zaraz brzuszek jej trochę wystaję. W rezultacie wygląda jak Oliv ;) Ale żadne piękno zewnętrzne nie równało się z ekstrawaganckim występem striptizerskim i tekstem gdzie jest twój dziadek? w " bagażniku " haha

ocenił(a) film na 10
Cartner

CARTNER zrozum to ze mlody i starszy czlowiek niekoniecznie musi tyc z kazdej strony. Nieregularne jedzenie do tego zle odzywianie i zbyt duza ilosc niepotrzebnych gazowanych napoi moze powodowac ze brzuszek jest taki jak balon. Wcale nie trzeba pic piwa by kobiecie lub mezczyznie brzuch wywalil. Na koniec ci napisze o czym ci kazdy dietetyk powie... LUDZKI ORGANIZM KTORY NIE JEST REGULARNIE DOZYWIANY MAGAZYNUJE TLUSZCZ NAJCZESCIEJ W BRZUCHU BOCZKACH POSLADKACH ITP. STAD U WIELU NIE GRUBYCH LUDZI WIDOCZNY JEST WYDATNY BRZUSZEK. Nie wyglada to estetycznie jesli jest ktos szczuply a brzuch ma jak u grubaska ale tak juz jest z ludzkim cialem i gromadzeniem tluszczu.

punisher822_filmweb

Nie nie, ja to rozumiem. Chodzi mi raczej o śmieszny kształt, bo wydaje się być trochę nierealistyczny. No ale może po prostu nie miałam jeszcze okazji spotkać takiej osoby.

ocenił(a) film na 10
Cartner

Podam Ci inny przyklad... Napewno widzialas nieraz jakies archiwalne zdjecia lub filmy z AFRYKI gdzie panowal glod i bylo widac malenkie dzieci wychudzone glodne ale z wydatnym brzuchem na maxa... To jest dokladnie to co pisalem wyzej o ludzkim organizmie ktory majac nieregularnie i rzadko pokarm przyjmowany magazynuje go glownie w brzuchu do tego dochodza tez gazy w ciele czlowieka potegujace wyglad BALONA W BRZUCHU. A FILM 'MALA MISS' JAK NAJBARDZIEJ GODNY UWAGI I NIE WIEM CZY WIDZIALAS 'JACKASS BAD GRANDPA' BO TAM DZIADEK WRAZ Z WNUKIEM JEZDZILI PO USA I JEST PARODIA SCENY TANCA MALEJ OLIVII. W TYM FILMIE WNUCZEK PRZEBIERA SIE ZA MALA DZIEWCZYNKE I ODWALA TAKI HARDCOROWY SZOŁ NA SCENIE ZE MUSISZ TO ZOBACZYC. Bedziesz sie smiala na bank...

punisher822_filmweb

jak dla mnie scena z Bad Grandpa o wiele lepsza, a akcja dziadka z dolarami- aż się popłakałam

ocenił(a) film na 8
Cartner

O, a ja byłam pewna, że to jej prawdziwa sylwetka. Także według mnie dobra charakteryzacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones